آلاچیق چادری – آلاچیق پارچه ای

آلاچیق چادری – آلاچیق پارچه ای

 

 

پروژه های اجرا شده در این دسته با کاربری آلاچیق پارک، آلاچیق ساحل و پلاژ، آلاچیق های محوطه سازی، آلاچیق های رستوران و کافی شاپ هستند. در این پروژه ها از محصولات مختلف سازه چادری غشا بهره برده شده است. از جمله این محصولات می توان به  آلاچیق چادری طرح تترا، آلاچیق پارچه ای طرح سان شید، آلاچیق خیمه ای طرح هگزا، آلاچیق کششی طرح لوتوس و همچنین آلاچیق های پارچه ای آماده متحرک و نیمه متحرک مانند آلاچیق طرح اورنگ اشاره کرد. در طراحی اینگونه آلاچیق های مدرن کششی از پارچه های PVC Polyester استفاده شده است. سازه های اجرا شده در این دسته قابلیت ارائه در ابعاد و رنگ های متنوع را دارا هستند. دلیل اصلی بهره گیری از سازه چادری با کاربری آلاچیق چادری کششی سبک وزن بودن آنهاست.

 

 

 

پروژه آلاچیق پارچه ای بیمارستان

پروژه مورد نظر برای محل استراحت گاه مراجعه کنندگان به بیمارستانی واقع در تهران به اجرا درآمده است. مسئولین این بیمارستان به منظور رفاه حال همراهان بیماران درصدد در آمدند تا آلاچیق هایی جهت ایجاد سایه در حیاط بیمارستان نصب کنند. مقرون به صرفه ترین کار بهره بردن از آلاچیق های چادری، آلاچیق های پارچه ای بود. بدین منظور با همکاری شرکت NHA آلاچیق های چادری طرح تترا در حیاط بیمارستان به اجرا درآمدند. cطرح تترا به صورت ستون وسط بوده است که در ابعاد و رنگ های متنوع قابل اجرا است. سازه های چادری اجرا شده برای این پروژه در ابعاد 3×3 هستند. همچنین رنگ های زنده به کار رفته برای آلاچیق های مدرن مورد نظر زیبایی خاصی به محیط اجرای پروژه بخشیده است. پارچه کششی به کار رفته در ساخت آلاچیق های مدرن ضد اب بوده و در برابر نزولات جوی نظیر باران، برف و تگرگ مقاوم است و اب در پارچه نفوذ نمی کند. همچنین پارچه غشایی ضد UV است و اشعه های مضر نور خورشید را از خود عبور نمی دهد.

پروژه سایبان اهواز

پروژه اجرا شده طرحی با کاربری سایبان چادری، سایبان پارچه ای، آلاچیق پارک و پوشش استراحتگاه جهت مکان استراحت عابرین اجرا گردیده است. از مزایای سازه ای این طرح وجود ستون های Tent پیرامون و میانی با اتصال کابلی بوده و در مجموعه طـرح های Tent این کمپانی جای می گیرد. آلاچیق چادری – آلاچیق مدرن موردنظر به صورت سفارشی و در ابعاد 6×6 اجرا گردیده است. نوع پارچه کششی استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق چادری – آلاچیق پارچه ای تنت پشته بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است

سقف های مدرن جهت فضاهای با ابعاد مختلف

پوشش فضاهای تفریحی - توریستی

پوشش و حفاظت سکوها از برف و باران

سقف با ماندگاری مادام العمر

ایستگاههای اطلاع رسانی و نمایشگاهی

 

 

پروژه آلاچیق گلزار شهدا تهران

پروژه موردنظر چادرهای نصب شده درگلزار شهدا تهران اجرا گردیده است. برای این پروژه از آلاچیق های چادری – آلاچیق های پارچه ای طرح سان شید استفاده گردیده که به جهت کارایی مناسب تر به صورت دوقلو طرح گردیده اند. آلاچیق مدرن سان شید ستون کنار بوده که یکی از مزایای این طرح است زیرا بیشترین میزان ممکن را تحت پوشش قرار می دهد و ماکزیمم سایه را تولید می کند. الاچیق پارک طرح سان شید در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است و مساحت پوشش داده شده کلی 50 متر مربع است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن سان شید پشت بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

المانهای نمادین پارکی

پارکینگ و سایبان جهت استراحت عابرین

مکان های تفریحی و پذیرایی

اجرای برنامه های خاص.

سقف هایی با ماندگاری مادام العمر.

 

 

 

پروژه سایبان حسینیه

پروژه آلاچیق بیمارستان سینا

پروژه موردنظر سازه های اجرا شده  از مجموعه طرح های مدولار SUN SHADE این شرکت و به عنوان فضای استراحت مراجعین، طراحی و اجرا گردیده است. به منظور زیبایی پروژه  محوطه سازی فضای زیرین آلاچیق های مدرن شامل نما و گلکاری صورت گرفته است. آلاچیق مدرن سان شید ستون کنار بوده که یکی از مزایای این طرح است زیرا بیشترین میزان ممکن را تحت پوشش قرار می دهد و ماکزیمم سایه را تولید می کند. الاچیق پارک طرح سان شید در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است . پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن سان شید پشته بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

سایبان مسیرهای پارکی

 سایبان جهت استراحت عابرین

مکان های تفریحی و پذیرایی

آلاچیق های مدرن معابر مهم و معروف شهر

نورپردازی زیبای سایبان در شب

 

 

 

پروژه سایبان واقع در کردان

طرح موجود ، سایبانی چادری – سایبانی پارچه ای برای استراحت و تفریح در باغ و باغچه است که دارای اتصالات متحرک بوده ، که در آنها قابلیت تبدیل تنش به تغییر مکان فراهم شده است. این سازه دارای ستون های پیرامونی بوده که توسط کابلهایی به زمین متصل شده اند. سایبان چادری – سایبان پارچه ای موردنظر به صورت سفارشی و در ابعاد 705×7.5 مترمربع اجرا گردیده است. نوع پارچه کششی – پارچه غشایی استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از این سازه چادری – سازه پارچه ای جهت جلوگیری از تابش آفتاب و خنک نگه داشتن محیط و محافظت در برابر باراش باران و برف است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است

 

سایبان خانگی و تفریحی

پوشش و حفاظت سکوها از برف و باران

سایبان جهت جلوگیری از تابش اشعه های مضر خورشیدی

سقف استخرهای کوچک

 رستوران یا کافی شاپ مسقف

 

 

پروژه سایبان درخووین

پروژه مورد نظر در یکی از شهرهای جنوبی کشور اجرا شده است و طراحی آلاچیق با الهام گیری از فضای منطقه و نخلستان موجود در آن استان صورت پذیرفته و در تعداد 5 نخل با ارتفاع متغیر که نمادی اسلامی نیز به شمار می رود ، اجرا گردیده است. الاچیق پارک طرح پالم در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. از ویژگی های این المان شهری که به عنوان المان ورودی شهر مورد استفاده قرار گرفته است ، ایجاد سیستم تخلیه آب باران در مرکز ستون های فولادی موجود است. نوع پارچه غشایی استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن پالم پشت بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این آلاچیق چادری – آلاچیق پارچه ای شامل موارد زیر است:

المان شهری و یادبود

ایجاد نقطه کانونی در شهر

پوشش و حفاظت سکوها از برف و باران

ایجاد فضاهای مدرن با استفاده از فرهنگ بومی

زیباسازی محیط پیرامون

 

 

پروژه سایبان امیدیه اهواز

در این نوع از محصول برای سایبان هایی بسیار خاص و دکوراتیو کاربری بسیار زیادی دارند و با ترکیب بندی و چیدمان این محصول طرح های بسیار زیبایی به وجود می آید که از جمله این محصول در شهرداری اهواز برای ایستگاه پلیس و ورودی مجموعه استفاده شده است. آلاچیق چادری – آلاچیق پارچه ای طرح فالکن در ابعاد 3×3 مترمربع اجرا گردیده است. همچنین در ابعاد 4×4 و 5×5 نیزقابل اجرا است. نوع پارچه کششی استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از این سازه چادری – سازه پارچه ای جهت پشته بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است

 

ایجاد سایبان برای کارکنان و مراجعین

محافظت افراد از نور آفتاب یا بارش باران

پوشش جایگاه های بنزین

پوشش مسیر های ورزشی در پارکها

آلاچیقهای مدرن معابر مهم و معروف شهر

نور پردازی زیبا سایبان در شب

 

 

پروژه آلاچیق رستوران پاساژ طوبی

پروژه مورد نظر مربوط به رستوران در پاساژ طوبی است. در این پروژه برای تراس رستوران از چندین آلاچیق متحرک طرح اورنگ استفاده شده است. الاچیق های چادری – آلاچیق های پارچه ای طرح اورنگ به صورت نیمه اتوماتیک بوده و کاملا جمع می گردد. همچنین بعد از جمع شدن کامل سازه کمترین مکان را اشغال می کنند. این سازه چادری – سازه پارچه ای ستون کنار با اسکلت المینیومی هستند که در ابعاد 3×3 و در رنگبندی متنوع ارائه می شوند. پارچه به کار رفته در این سازه غشایی کاملا ضد آب و ضد UV است که گزینه مهمی برای انتخاب این سازه کششی با عنوان آلاچیق رستوران است. آلاچیق های چادری – آلاچیق های پارچه ای اورنگ قابلیت جا به جایی ندارند. از دیگر نمونه های سازه های چادری – سازه های پارچه ای که با کاربری آلاچیق رستوران، آلاچیق کافی شاپ، آلاچیق پارک، آلاچیق ساحل، آلاچیق باغ تالار و آلاچیق های پوشیده باغ رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند می توان به آلاچیق پارک طرح تترا، آلاچیق روف گاردن طرح سان شید، آلاچیق ساحل طرح هگزا و... اشاره کرد. 

پروژه سایبان امیدیه اهواز

پروژه موردنظر چادرهای نصب شده با عنوان سایبان چادری – سایبان پارچه ای ورودی است که در یکی از شهرهای جنوبی اجرا گردیده است. برای این پروژه از آلاچیق های چادری – آلاچیق های پارچه ای طرح سان شید استفاده گردیده اند. آلاچیق مدرن سان شید ستون کنار بوده که یکی از مزایای این طرح است زیرا بیشترین میزان ممکن را تحت پوشش قرار می دهد و ماکزیمم سایه را تولید می کند. الاچیق پارک طرح سان شید در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن سان شید پشت بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

المانهای نمادین پارکی

پارکینگ و سایبان جهت استراحت عابرین

مکان های تفریحی و پذیرایی

اجرای برنامه های خاص.

سقف هایی با ماندگاری مادام العمر.

پروژه آلاچیق پردیس بین الملل دانشگاه تهران

پروژه مربوط به فضا سـازی محـوطه پـردیس بین الملل دانشگاه تهران است. 7 عدد چادر مدل تترا با مجموع مساحت سایه انداز 100 متر مربع در محیط یک دایره اجرا گردیده و عملیات نصب پس از تحویل گرفتن فونداسیون از کارفرما در 40 روز کاری به اتمام رسید. الاچیق پارک طرح تترا در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن تترا پشت بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

آلاچیق حیاطی  جدید

 سایبان جهت استراحت عابرین

مکان های تفریحی و پذیرایی

آلاچیق های مدرن

نورپردازی زیبا سایبان در شب

 

 

 

پروژه آلاچیق پارک آمل

پروژه مورد نظر مربوط به فضاسازی پارک در امل است. برای اجرای این پروژه از آلاچیق چادری – آلاچیق مدرن طرح تترا بهره برده شده است. الاچیق پارک طرح تترا در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. که در این پروژه از آلاچیق های 3×3 و با رنگ نارنجی استفاده شده است که زیبایی خاصی به محیط بخشیده است. نوع پارچه استفاده شده در این سازه کششی – سازه غشایی PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن تترا فضاسازی پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، آلاچیق های رستورانی و کافی شاپی، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

آلاچیق حیاطی  جدید

 سایبان جهت استراحت عابرین

مکان های تفریحی و پذیرایی

آلاچیق های مدرن

نورپردازی زیبا سایبان در شب

 

پروژه آلاچیق پلاژ بانوان کیش

طرح موجود در رستوران پلاژ بانوان کیش برای ایجاد سایه و استراحتگاه برای شناگران و توریست ها اجرا گردیده است.

کوچک بودن این سازه امکان جداسازی فضا را بوجود آورده است و محیط خصوصی را برای شناگران و توریست ها فراهم می آورد. این سازه به علت کوچک بودن امکان جداسازی فضا را بوجود می آورند و محیط خصوصی را برای بانوان شناگر فراهم می آورد. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن تترا پشته بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

سایبان تفریحی

سایبان نمایشگاهی

سایبان باغی

سایبان ورودی مجتمع

نورپردازی زیبای سایبان در شب

 

 

 

پروژه آلاچیق بام ساختمان فرمانیه

طرح موجود سایبان چادری – سایبان پارچه ای در بام مجتمع مسکونی در فرمانیه برای ایجاد محیطی تفریحی برای ساکنین مجتمع می باشد. وجود تک ستون خارج محدوده سایبان امکان استفاده بیشتر از فضا را فراهم می سازد. آلاچیق مدرن سان شید ستون کنار بوده که یکی از مزایای این طرح است زیرا بیشترین میزان ممکن را تحت پوشش قرار می دهد و ماکزیمم سایه را تولید می کند. الاچیق پارک طرح سان شید در ابعاد مختلف 3×3، 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است. نوع پارچه کششی استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن سان شید پشت بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

سایبان تفریحی

سایبان نمایشگاهی

سایبان باغی

سایبان ورودی مجتمع

نورپردازی زیبای سایبان در شب

 

 

 

 

پروژه سایبان رز میرداماد

طرح اجرا شده شامل 6 عدد سازه کششی و از مجموعه طرح های لیلیوم این کمپانی به مساحت مجموع 96 متر مربع است که در تناسب با پلان قوسی شکل ساختمان طراحی شده است.سازه طرح ، فولادی و پارچه انتخابی از جنس PVC می باشد.از جمله ویژگی های سازه ای این پروژه جایگزین نمودن صفحه فولادی به جای فونداسیون بتنی و بر روی سقف مجتمع می باشد. پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن لیلیوم پارک ها ، باغ ها ، نمادهای شهری، زیباسازی شهری، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

ورودی مجتمع ها

نمادهی ورودی خاص

المان های شهری

سمبل ها و مجسمه ها

سایبان های دکوراتیو

 

 

 

پروژه آلاچیق صدا و سیما

این آلاچیق چادری – آلاچیق پارچه ای – آلاچیق مدرن با الهام از معماری دوره ویکتوریایی در صدا و سیمای مرکز تهران(جام جم) اجرا گردیده است. این طرح که از مجموعه طرح های مدولار اکتا این شرکت می باشد، قابلیت گسترش و نصب به صورت سالن پیوسته را دارا می باشد. سایبان چادری – سایبان پارچه ای مدل اکتا در ابعاد مختلف 4×4، 5×5 و6×6  و رنگ های متنوع قابل اجرا است و امکان اتصال جندین سایبان اکتا به هم نیز فراهم است. نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است.  پیشنهاد ما برای استفاده از آلاچیق مدرن اکتا پشت بام های محل های مسکونی ، پارک ها ، باغ ها ، مهدکودک ها ، طراحی و زیباسازی محیط های همایشی و نمایشگاهی است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

احیاء گذر های فرهنگی - توریستی.

سایبان جنگلی و ساحلی

آلاچیق های مدرن اروپایی

ایستگاه اطلاع رسانی

آلاچیقهای مدرن معابر مهم و معروف شهر.

نور پردازی زیبا سایبان در شب