سقف سایبان پارکینگ چادری

سقف سایبان پارکینگ چادری

پروژه های اجرا شده در این دسته با کاربری سقف پارکینگ، سایبان پارکینگ، سایبان چادری ماشین، سایبان پارچه ای اتوبوس، سقف چادری پایانه های اتوبوسرانی و تاکسیرانی، پوشش پارکینگ منازل شخصی، پوشش سواری و پارکینگ مراکز تجاری – اداری هستند. در این پروژه ها از محصولات مختلف سازه چادری بهره برده شده است. از جمله این محصولات می توان به سایبان چادری طرح پالم، سایبان پارچه ای طرح لوتوس، سقف چادری طرح ارک و سقف پارچه ای طرح دیپر اشاره کرد. در طراحی اینگونه سایبان های کششی مدرن از پارچه های پلی استر با روکش PVC استفاده شده است. سازه های اجرا شده در این دسته همانند آلاچیق های چادری – پارچه ای قابلیت ساخت و اجرا در ابعاد و رنگ های مختلف را دارا هستند. دلیل اصلی بهره گیری از سازه غشایی کششی با کاربری پارکینگ سواری خاصیت ضد آب بودن پارچه است که از خودروها در برابر نزولات جوی و آفتاب محافظت می کند.

پروژه سقف پارکینگ باغ صبا

پروژه مورد نظر طرح در ورودی فرهنگستان هنر و در مجاورت ساختمان صبا قرار دارد. این مجتمع واقع در خیابان فلسطین اجرا گردیده است. طرح به کار گیری شده از مجموعه سازه های چادری – سازه های پارچه ای طرح تنت این کمپانی بوده و اتصالات پینی استفاده شده در آن قابلیت تبدیل تنش به تغییر مکان را فراهم نموده است. این سازه فاقد هرگونه تیر میانی و یا پیرامونی می باشد. سازه کششی مورد نظر به صورت سفارشی و در ابعاد خاص 30×15 مترمربع اجرا گردیده است. پیشنهاد ما برای استفاده از  این سایبان چادری – سایبان پارچه ای در نمایشگاه های دائمی،  اجتماعات هنری،  فرهنگی،  سالن چند منظوره و ... است. . نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است که کاملا ضد آب و ضد UV است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

نمایشگاه خیابانی

محافظت عابرین از آفتاب های شدید و نزولان جوی

کاربرد در فرهنگستان و مکان های فرهنگی

اجرای برنامه های خاص

سقف هایی با ماندگاری مادام العمر

پروژه سقف پارکینگ کارواش بیهقی

پروژه مورد نظر طرحی موفق با کاربری پارکینگ سواری، سایبان ماشین برای کارواش بیهقی اجرا گردیده است. برای اجرای این سازه غشایی از سایبان چادری – سایبان پارچه ای طرح پارادایس استفاده شده است زیرا این سازه بدلیل  چهار ستون  که در اطراف سازه قرار گرفته بیشترین فضای ممکن را تحت پوشش قرار می دهد و برای قرار گیری خودرو بسیار مناسب است. سازه پارچه ای – سازه چادری طرح پارادایس در ابعاد 3×3، 4×4، 5×5 و 6×6 و همچنین رنگ های متنوع قابل اجرا است و برای ساخت الاچیق پارادایس از پارچه های غشایی  PVC polyester استفاده شده است. پیشنهاد ما برای استفاده از  این سایبان چادری – سایبان پارچه ای پارادایس در پوشش روف گاردن ها، سایبان ماشین، پارکینگ چادری، سایبان پارکینگ، آلاچیق های رستورانی و ... است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

نمایشگاه خیابانی

محافظت عابرین از آفتاب های شدید و نزولان جوی

کاربرد در فرهنگستان و مکان های فرهنگی

اجرای پارکینگ های اختصاصی

سقف هایی با ماندگاری مادام العمر

 

پروژه سقف پارکینگ پایانه مسافربری اصفهان

سازه مورد نظر با عنوان پارکینگ پایانه مسافربری در اصفهان به اجرا در آمده است. از ویژگی های این سایبان چادری – سایبان پارچه ای، در پایانه ها و ایستگاه اتوبوسرانی درون وبرون شهری مورد استفاده فراوانی دارد. زیبا با وجود زیبایی و خاص بودن سازه غشایی موردنظر سایه مناسبی نیز فراهم می سازد. لازم به ذکر است این پوشش ها دارای رنگ بندی متنوع هستند و می توانند بسته به نوع رنگ بندی اتوبوس های مختص هر پایانه  انتخاب گردند. پیشنهاد ما برای استفاده از  این سایبان چادری – سایبان پارچه ای در نمایشگاه های دائمی،  پوشش پایانه های مسافربری،  پارکینگ پایانه تاکسیرانی،  طرح های دکوراتیو و ... است. . نوع پارچه استفاده شده در این سازه چادری – سازه پارچه ای  PVC polyester است که کاملا ضد آب و ضد UV است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

هدایت کردن مسافران به استفاده از جایگاه ها.

محافظت مسافران از آفتاب های شدید.

ساماندهی جایگاه ها حمل و نقل.

سایبانی برای تمام شرایط اب و هوایی ایران.

پوشش و حفاظت سکو ها از برف و باران.

 

 

 

 

 

پروژه سقف پارکینگ منزل مسکونی در لواسان

پروژه موردنظر سقف چادری ایجاد شده جهت پوشش پارکینگ سواری منازل مسکونی و ویلایی طراحی گردیده است. لذا هدف اصلی از ساخت آن ایجاد محافظت در برابر نزولات جوی و تابش آفتاب در فصول مختلف سال خواهد بود. علاوه بر آن شکل نیم دایره ای چادر باعث عدم جمع شدن برف و یخ بر روی چادر و بخشیدن عمر طولانی تر به سازه می گردد. سازه پارچه ای – سازه چادری طرح دیپر در ابعاد 3×3، 4×4، 5×5 و 6×6 و همچنین رنگ های متنوع قابل اجرا است و برای ساخت سایبان چادری دیپر از پارچه های غشایی  PVC polyester استفاده شده است. پیشنهاد ما برای استفاده از  این سایبان پارکینگ – سقف پارکینگ دیپر در پوشش سایبان ماشین، پارکینگ چادری – پارکینگ پارچه ای، سایبان پارکینگ، سایبان راه رو و مسیر، پوشش گلخانه ها و ... است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

پارکینگ منازل و ویلا

آلاچیق فضاهای قدیمی

سایبان فضاهای سنتی

پوشش فضای نشیمن شهرک ها و ویلاها

پوشش گلخانه ها

پروژه سایبان پارکینگ امیدیه اهواز

طرح فوق به عنوان سایبان و در پیرامون یکی از میادین اصلی شهر امیدیه در استان خوزستان جهت رفاه حال عابرین و مسافران در نظر گرفته شده است.طره های با طول 5 متر که در پیوستگی با یکدیگرند و همچنین شکل سازه ای خاص،زیبایی کار را دو چندان نموده و نمایی مدرن را برای میدان فراهم نموده است.  سازه پارچه ای – سازه چادری طرح ارک  در ابعاد 3×3، 4×4، 5×5 و 6×6 و همچنین رنگ های متنوع قابل اجرا است و برای ساخت الاچیق ارک از پارچه های کششی  PVC polyester استفاده شده است. پیشنهاد ما برای استفاده از این سایبان چادری – سایبان پارچه ای ارک در پارکینگ چهار فصل ، ایستگاه تاکسی ، سایبان ماشین، پارکینگ چادری، سایبان پارکینگ و ... است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

محافظت عابرین در برابر آفتای و برف و باران

پوشش و سایبان پارکینگ

پوشش مسیرهای پارکی

ساماندهی جایگاه ایستگاه تاکسی

سقف هایی با ماندگاری مادام العمر

پروژه سقف پمپ بنزین کرمان

طرح ایجاد شده با هدف ایجاد سایبان جهت کارکنان و خریداران بر روی مرکز فضاهای عرضه فرآورده های نفتی در استان کرمان طرح و اجرا گردیده است.در این طرح محیط پیرامونی بافت به طور کامل با سازه فولادی درگیر شده و رنگ و طرح مورد استفاده در تطابق با بافت بومی و کویری منطقه می باشد.  سازه پارچه ای – سازه چادری طرح پارادایس در ابعاد 3×3، 4×4، 5×5 و 6×6 و همچنین رنگ های متنوع قابل اجرا است و برای ساخت الاچیق پارادایس از پارچه های غشایی  PVC polyester استفاده شده است. پیشنهاد ما برای استفاده از  این سایبان چادری – سایبان پارچه ای پارادایس در ایجاد سایبان جهت پمپ بنزین،گاز و نظایر آن، سایبان ماشین، پارکینگ چادری، سایبان پارکینگ، آلاچیق های رستورانی و ... است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

ایجاد سایبان جهت پمپ بنزین،گاز و نظایر آن

ایجاد سایبان ورودی هتل ها و مجتمع ها

مسقف نمودن مسیر پیاده رو ها

پوشش ابنیه و اماکن سنتی و نمایشگاهی

نورپردازی زیبای سایبان در شب

 

 

 

پروژه سقف پایانه تاکسیرانی شوش

اين پايانه تاکسيراني در جنوب تهران ، در قديمي ترين و تاريخي ترين منطقه تهران واقع است که به دستور شهردار منطقه احداث گرديده است که با الهام گيري از شبستان هاي چهل ستون ايراني به خلق چنين طرحي مبدل گرديده است. مجاورت با پارک و ميدان از ويژگيهاي اين سايت مي باشد. سازه پارچه ای – سازه چادری طرح لوتوس در ابعاد 3×3، 4×4، 5×5 و 6×6 و همچنین رنگ های متنوع قابل اجرا است و برای ساخت  آلاچیق و طراحی آلاچیق لوتوس از پارچه های غشایی  PVC polyester استفاده شده است. پیشنهاد ما برای استفاده از این سایبان چادری – سایبان پارچه ای لوتوس در سایبان ماشین، پارکینگ چادری، سایبان پارکینگ، آلاچیق های رستورانی ، پوشش پایانه های تاکسیرانی و اتوبوسرانی، پوشش مراکز سوخت رسانی و ... است. همچنین کاربری های دیگر این سازه غشایی شامل موارد زیر است:

هدایت کردن مسافران به استفاده از جایگاه ها.

محافظت مسافران از آفتاب های شدید.

ساماندهی جایگاه ها حمل و نقل.

سایبانی برای تمام شرایط اب و هوایی ایران.

پوشش و حفاظت سکو ها از برف و باران.